09/21/2017 - پنجشنبه 30 شهريور 1396
نوع جستجو را انتخاب کنید.
 • سایت
 • وب
Search
آگهی استخدام سازمان آتش نشانی تهران
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران
125
معاونت خدمات شهری


سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به منظور تكمیل كادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط، از طریق آزمون های ورزشی ، علمی (در سطح متوسطه و كتاب آتش نشان داوطلب)، معاینات جسمانی و مصاحبه تخصصی طی مراحل گزینش، تعداد 300 نفر نیروی آتش نشان " مرد " ،((250 نفر از طریق آزمون و 50 نفر از فارغ التحصیلان دانشکده علمی کاربردی سازمان آتش نشانی تهران و کارکنان قراردادی سازمان از طریق آزمون تخصصی)) ، براساس شرایط ذیل استخدام مینماید.

250 نفر پذیرفته شدگان نهایی پس از طی آموزش ویژه آتش نشانی شامل: امداد و نجات بطور آزمایشی استخدام و پس گذراندن دوره آزمایشی در صورت رضایت از عملكرد آنها به استخدام رسمی سازمان درمی آیند.

الف) شرایط عمومی :
 1. تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یكی از ادیان رسمی كشور.
 2. دارا بودن حداقل دیپلم كامل متوسطه یا پیش دانشگاهی.(در كلیه رشته ها)
 3. عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه كیفری (سوء سابقه) برابر گواهی مراجع ذیصلاح.
 4. دارا بودن حداقل سن 18 سال و حداكثر 25 سال (متولدین سالهای73-66)- دارندگان گواهینامه پایه یک و مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر تا سن 27 سال (متولدین سالهای 73-64) مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
 5. دارا بودن كارت پایان خدمت یا معافیت نظام وظیفه عمومی به استثناء معافیت پزشكی.
 6. برخورداری از سلامت كامل روانی و آمادگی جسمانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر برابر گواهی پزشك معتمد سازمان. (مرکز معاینات نیروی انتظامی)
ب) شرایط اختصاصی :
 1. دارا بودن حداقل 170 سانتیمتر قد.
 2. دارا بودن حداقل پنج سال سابقه سكونت دائم در مناطق 22 گانه تهران بزرگ.(پنج سال آخر سكونت تا کنون)
 3. فرزندان شهداء، مفقودین، جانبازان از كار افتاده كلی، پرسنل قرادادی شهرداری تهران و دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی در شرایط مساوی، از اولویت برخوردار می باشند.( با ارائه اصل معرفی نامه معتبر)
 4. فرزندان كاركنان بازنشسته شهرداری تهران(حداكثر یك فرزند)در شرایط مساوی مشروط به كسب امتیاز لازم و متناسب با شرایط اختصاصی از اولویت برخوردار می باشند.
ج) مفاد آزمون :
 • آزمون ورزشی : حمل دوعدد خاموش كننده6 كیلوگرمی در مسافت 50متر(رفت و برگشت) ، انعطاف پذیری ، بارفیكس ، دو 9×4متر و دو 540متر
 • آزمون علمی : دروس عمومی سال آخر متوسطه(ادبیات، معارف و زبان انگلیسی) ، دروس اختصاصی سه سال متوسطه( فیزیك ، شیمی ، ریاضی) ، تست هوش و شخصیت و كتاب آموزش آتش نشان داوطلب
توضیح: كتاب آموزش آتش نشان داوطلب در روز آزمون ورزشی توزیع میگردد. لازم به ذكر است فایل pdf كتاب مذكور در سایت سازمان آتش نشانی به نشانی زیر موجود می باشد .

125.tehran.ir


د) مدارك مورد نیاز در زمان حضور درآزمون ورزشی :
 1. اصل شناسنامه عكسدار.
 2. اصل آخرین مدرك تحصیلی.(دیپلم یا پیش دانشگاهی و یا بالاتر)
 3. اصل كارت پایان خدمت و یا معافیت غیر پزشکی.
 4. اصل كارت ملی .
 5. یک قطعه عكس تمام رخ 4×3 جدید.
 6. همراه داشتن کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت فرزندان شاهد و ایثارگران .
 7. همراه داشتن اصل حکم کارگزینی جهت پرسنل بازنشسته و قراردادی شهرداری تهران.
 8. همراه داشتن اصل معرفی نامه از وزارت ورزش و جوانان جهت قهرمانان ملی در کلیه رشته های ورزشی

ه) نحوه ثبت نام :

ثبت نام از تاریخ 18/تیر ماه/1391 لغایت 25 / تیر ماه/1391 بصورت اینترنتی در انتهای همین آگهی و یا از طریق آدرس  www.tehran.ir  انجام می پذیرد و در صورت عدم دسترسی به اینترنت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران امکان پذیر می باشد.
واریز مبلغ 200000 ریال جهت ثبت نام بصورت اینترنتی (از طریق سامانه ثبت نام)پرداخت می گردد.( مبالغ پرداختی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد )
پس از تکمیل ثبت نام اینترنتی شماره کارت و تاریخ آزمون ورزشی در سایت تعیین شده و قابل مشاهده می باشد.
داوطلبین می بایست راس ساعت تعیین شده و در تاریخ مقرر در كارت ورود به جلسه آزمون عملی(ورزشی) با به همراه داشتن لباس و كفش ورزشی مناسب به محل برگزاری آزمون به آدرس خیابان شوش- نرسیده به میدان شوش - خیابان هرندی- ورزشگاه شهید هرندی مراجعه نمایند.


تذکرات :
 1. مراحل آزمون به ترتیب ابتدا آزمون عملی ( ورزشی ) و سپس آزمون علمی و تست سلامتی جسمانی می باشد. داوطلبینی مجاز به حضور در مرحله دوم ( حضور در آزمون علمی و دریافت کارت ) می باشند که در مرحله اول ( آزمون ورزشی ) امتیاز لازم را کسب نموده باشند.
 2. داوطلبین به هنگام مراجعه جهت انجام آزمون ورزشی میبایست اصل مدارک در بند " د " را به همراه داشته باشند.
 3. کلیه هزینه های معاینات پزشکی بر عهده داوطلبین میباشد که در مرکز معاینات نیروی انتظامی توسط داوطلب می بایست پرداخت گردد.
 4. ساعت برگزاری آزمون در نوبت صبح 8 و در نوبت عصر 14 می باشد.
چنانچه در حین مراحل استخدام و پس از آن ثابت شود که هرگونه مدارک ارائه شده و یا اظهارات داوطلب خلاف واقع میباشد، از ادامه مراحل استخدام جلوگیری بعمل خواهد آمد.کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد