07/22/2019 - دوشنبه 31 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
پیام تسلیت شهردار تهران به مناسبت شهادت آتش نشان فداکار "امید عباسی"
printآتش نشانی امتداد افتخار آفرینی های دوران دفاع مقدس است
image
شهردار تهران با صدور پیامی شهادت آتش نشان فداکار "امید عباسی " را به خانواده این شهید، جامعه آتش نشانان و خانواده بزرگ شهرداری تهران تسلیت گفت.
" بسم الله الرحمن الرحیم "
شهادت آتش نشان فداکار "امید عباسی" که با فداکاری مثال زدنی جان کودکی را در معرکه آتش و دود نجات داد و پس از آن نیز با اهدای اعضای بدنش به بیماران، واژه ایثار را معنا بخشید، به خانواده این جوان برومند، جامعه آتش نشانان و همچنین خانواده بزرگ شهرداری تهران تسلیت عرض می کنم.
حماسه و جان فشانی امید عزیز و وظیفه شناسی او بار دیگر ثابت کرد روحیه جهاد و ایثار که از دوران پرشکوه دفاع مقدس در دل مردمان این سرزمین شکوفا شده، همچنان سرزنده و پویاست و جوانان ایران اسلامی حتی از اهدای جانشان برای کمک به هموطنان هم دریغ نمی کنند.
آتش نشانی امتداد افتخار آفرینی های دوران دفاع مقدس است و امروز به فضل الهی روحیه جهاد در جای جای شهرداری تهران ساری و جاری است و همه مردم کشورمان دیگر بار شاهد حماسه و جان فشانی آتش نشان متعهد و وظیفه شناسی بودند که ایثارگری و گذشت را به زیباترین شکل ممکن به نمایش گذاشت.
برای این آتش نشان فداکار که نامش برای همیشه در خاطر جوانمردی های ایران اسلامی ثبت می شود از درگاه خداوند متعال علو درجات و برای بازماندگان، دوستان و همکاران او صبر و سلامتی مسألت دارم.
محمد باقر قالیباف، شهردار تهران
1392/2/27 14:41:0
تعداد مشاهده:  4204
اخبار مرتبط:
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد