03/26/2019 - سه شنبه 6 فروردين 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printاجرای طرح آموزشی ۹۹۹ برج مسکونی در منطقه ۲۲ تهران
image
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در دیدار با شهردار منطقه ۲۲ از اجرای طرح 999 در برج های مسکونی این منطقه خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، مهدی داوری با اشاره به اهمیت همکاری شهروندان در اجرای این طرح اظهار داشت: یکسان سازی آموزش های ایمنی شهروندی در شهر تهران انجام می‌ شود و سازمان آتش نشانی بر حسب وظیفه ای که بر دوش دارد در صورت بروز آتش سوزی و هر حادثه ای به سرعت به سمت محل حادثه می شتابد و هر چه در توان دارند را برای نجات جان شهروندان، ارائه می کند.
وی افزود: منطقه 22 شهرداری تهران با داشتن تعداد زیادی برج مسکونی در الویت این طرح قرار دارد، چرا که اکثریت برج ها به دلیل ضعف امکانات و سیستم های ایمنی، امکان اطفای حریق در فرصت طلائی را به دست نمی‌آورند و افراد داخل ساختمان قادر به مهار و کنترل حریق در لحظات ابتدائی نمی‌شوند.
مدیر عامل آتش نشانی تهران خاطرنشان کرد: این طرح حاصل خردجمعی و یک هم گرایی بسیار قوی سازمانی بود که با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی، روابط عمومی و شورای فرهنگ و رسانه این سازمان شکل گرفت و با مطرح شدن این مسئله که گروه‌های هدف و آسیب پذیر جامعه باید شناسایی شود، نگاه ها به سمت ساختمانهای بلند مرتبه سوق پیدا کرد.
در پایان این جلسه علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ با مهم دانستن موضوع ایمنی برج‌ها در زمان وقوع آتش سوزی گفت: با مشارکت شورایاری محلات، ارتباطی موثر و دوسویه با مدیران برج‌ها برقرار می‌کنیم تا این طرح بطور کامل و موثر در منطقه ۲۲ اجرا شود.
1397/3/6 13:35:0
تعداد مشاهده:  1773
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد