06/16/2019 - يكشنبه 26 خرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printتصادف در آزادراه تهران قم سه مصدوم داشت
image
برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری در حوالی عوارضی آزادراه تهران قم، سه نفر از سرنشینان آن مجروح و روانه بیمارستان شدند.
به گزارش پایگاه خبری 125، در ساعت 19:19 دقیقه شب گذشته در پی برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری در آزادراه قم، قبل از عوارضی، آتش نشانان ایستگاه 50 بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
مصطفی عباس نژاد فرمانده آتش نشانان اعزامی در خصوص این حادثه گفت: دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو 206 از قم به سمت تهران درحال حرکت بودند که در نزدیکی عوارضی به شدت با یکدیگر تصادف کرده و پس از برخورد با بلوک های بتونی حاشیه جاده متوقف شدند.
وی اضافه کرد: درجریان این حادثه یک نفر از سرنشینان پژو 206 و دو سرنشین خودرو پراید مصدوم و در داخل خودرو ها گرفتار شدند.
عباس نژاد تصریح کرد: آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه، اقدام به ایمن سازی و چیدمان علائم هشدار دهنده در طول مسیر کرده و با استفاده از تجهیزات مخصوص(هولماترو) اقدام به رهاسازی سرنشینان از داخل خودروها كردند.
این فرمانده آتش نشانی اعلام كرد: مصدومین كه یك نفر مرد 24 ساله و دو نفر زن 32 و 33 ساله بودند به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل شدند كه پس از انجام معاینات اولیه بلافاصله به مراكز درمانی انتقال یافتند.
این فرمانده آتش نشانی گفت: علت بروز این حادثه هم اکنون توسط پلیس راهور منطقه در دست بررسی است.م7
عکس: امیر واحدی
1397/7/19 12:31:0
تعداد مشاهده:  637
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد