11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printبررسی تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی شریف و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و سازمان آتش نشانی تهران
image
چگونگی انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی شریف و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و سازمان آتش نشانی تهران بررسی شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، طی جلسه ای در دفتر معاونت پیشگیری از حریق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران چگونگی انعقاد تفاهم نامه همکاری این سازمان با دانشگاه صنعتی شریف و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازیدر خصوص موضوعات مرتبط با همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری بررسی شد.
این گزارش حاکیست، در این جلسه که با معاون پیشگیری از حریق سازمان آتش نشانی تهران و مدیران دانشگاه صنعتی شریف، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و جناب آقای دکتر بهروز بهنام(دبیر همایش آتش نشانی) در اداره مرکزی سازمان آتش نشانی تهران برگزار شد، چگونگی ارتباط متقابل و همکاری های دوجانبه در راستای برگزاری همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری مورد بحث و تبادل نظرقرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در این نشست همچنین موضوعاتی از قبیل برگزاری کارگاه های تخصصی، دعوت از متخصصان و دانشجویان برای حضور و ارائه مقالات علمی و دعوت از اساتید و متخصصان خارجی مطرح و مقرر شد در آینده تفاهم نامه همکاری فیمابین سازمان آتش نشانی تهران و دانشگاه صنعتی شریف و مرکز تحقیقات مسکن در این خصوص منعقد شود.
چهارمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری همزمان با برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی صنعت ایمنی و آتش نشانی کشور درروز های 5 تا 7 اسفندماه سال جاری، میزبان متخصصان داخلی و خارجی، آتش نشانان و اساتید دانشگاه ها خواهد بود.
عکس: مهدی تسبندی
1397/8/9 15:0:0
تعداد مشاهده:  1014
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد