11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
در سازمان آتش نشانی برگزار شد؛
printنشست هم اندیشی انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان نظام مهندسی
image
نشست هم اندیشی چگونگی انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان نظام مهندسی درباره موضوعات همایش ایمنی آتش نشانی و ایمنی شهری برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در این جلسه که هفته گذشته با حضور مدیران سازمان نظام مهندسی تهران و دکتر بهروز بهنام(دبیر همایش آتش نشانی) و همکاران دبیرخانه همایش در اداره مرکزی سازمان آتش نشانی تهران برگزار شد، چگونگی ارتباط متقابل و همکاری های دو جانبه در راستای برگزاری همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در این جلسه به موضوعاتی از قبیل برگزاری کارگاه های تخصصی، دعوت از متخصصان و دانشجویان برای حضور و ارائه مقالات علمی، دعوت از اساتید و توجه به کارگاههای همایش با رویکرد ارتقاء نظام مهندسی اشاره و مقرر شد در آینده، تفاهم نامه همکاری فیمابین سازمان آتش نشانی تهران، دانشگاه صنعتی شریف و مرکز تحقیقات مسکن در این راستا منعقد شود.
گفتنی است؛ چهارمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری همزمان با برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی صنعت ایمنی و آتش نشانی کشور در روز های 5 تا 7 اسفند ماه سال جاری، میزبان متخصصان داخلی و خارجی، آتش نشانان و اساتید دانشگاه ها خواهد بود.
عکس: محمدمهدی هاتف
1397/8/26 16:18:0
تعداد مشاهده:  779
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد