05/19/2019 - يكشنبه 29 ارديبهشت 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printبرخورد هیوندا با گاردریل در بزرگراه زین الدین
image
برخورد شدید خودرو سواری با گاردریل در بزرگراه زین الدین، واژگونی و محبوس شدن راننده را درون خودرو به همراه داشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران ساعت 2:15 دقیقه بامداد امروز در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری از مسیر بزرگراه زین الدین، مسیر غرب به شرق، نرسیده به ورودی هنگام با سامانه 125، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 17 و گروه امداد ونجات 12 را به محل حادثه اعزام كرد.
رسول عبدالحسینی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره اظهارداشت: یك دستگاه خودرو سواری هیوندای در بزرگراه زین الدین درحال حرکت بود که براثر عدم توانایی راننده، ناگهان خودرو از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با گاردریل وسط بزرگراه واژگون شده بود.
وی با اشاره به محبوس شدن راننده خودرو در پی این حادثه، افزود: آتش نشانان بی درنگ با قرار دادن علائم هشدار دهنده و قطع سیستم برق خودرو، محل را ایمن سازی و راننده 30 ساله خودرو را با استفاده از تجهیزات ویژه نجات از اتاقک در هم پیچیده خودرو خارج کردند و برای مداوا در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند.
فرمانده آتش نشانان خاطرنشان کرد: نیروهای عملیات، خودرو را با استفاده از جرثقیل راهور به حاشیه امن بزرگراه انتقال دادند و پس از تحویل محل حادثه به عوامل راهنمایی و رانندگی، پایان ماموریت خود را اعلام کردند.م3
عکس: منطقه سه عملیات
1397/9/14 11:45:0
تعداد مشاهده:  710
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد