07/22/2019 - دوشنبه 31 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printبی احتیاطی راننده ی پژو حادثه آفرید
image
برخورد شدید خودروی سواری با پل عابر جاده ی خاوران، مصدومیت راننده را در پی داشت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، پس از وقوع حادثه ی تصادف در جاده ی خاوران و تماس رانندگان با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران حوالی ساعت ۱۳ ظهر روز گذشته زنگ ایستگاه ۶۳ را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه تیم نجات ۱۵ روانه ی جاده خاوران غرب، روبروی تعویض پلاک شدند.
رضا خزعلی فرمانده ی آتش نشانان حاضر در محل حادثه در این باره گفت: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودروی سواری پژو در هنگام عبور از مسیر شرق به غرب جاده خاوران ناگهان با عدم توانایی در کنترل خودروی سواری پس از انحراف از مسیر اصلی به شدت با پایه ی پل عابر پیاده و تیر چراغ برق برخورد کرده و متوقف شده بود.
وی افزود: راننده ی ۳۲ ساله ی این خودرو از ناحیه ی سر و گردن دچار مصدومیت شده و در داخل اتاقک درهم پیچیده خودرومحبوس و توسط رانندگان حاضر در محل از خودرو خارج شده بود.
فرمانده ی آتش نشانان تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله همزمان با قطع برق و جلوگیری از نشت بنزین آن، محل حادثه را ایمن سازی کردند.
وی افزود: نیروهای عملیات پس از تحویل مصدوم به عوامل اورژانس و حضور عوامل راهور و انتظامی، با تحویل خودرو به ایشان عملیات خود را پایان دادند.
علت این حادثه توسط عوامل راهور در حال بررسی است.م8
عکس: مهدی دانه چین
1397/10/18 15:44:0
تعداد مشاهده:  616
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد