07/22/2019 - دوشنبه 31 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printدیدار مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران با معاون ایمنی و آتش نشانی صنایع ملی پتروشیمی کشور
image
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران در دیدار با معاون ایمنی و آتش نشانی صنایع ملی پتروشیمی کشور، بر اهمیت تعامل و بروز رسانی دانش ایمنی آتش نشانان تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، ظهر امروز مهندس مهدی داوری مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با دکتر علیرضا نریمان نژاد، معاون ایمنی و آتش نشانی صنایع ملی پتروشیمی کشور دیدار و بر افزایش تعامل دو سویه، آموزش و افزایش آگاهی آتش نشانان با هدف ارائه خدمت رسانی به شهروندان تاکید کرد.
مهندس مهدی داوری با اشاره به اهمیت نقش آموزش و بروز رسانی اطلاعات در حوزه آتش نشانی اذعان داشت: با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی شهروندان نوع حوادث نیز تغییر یافته است.
وی افزود: بنابراین به روزرسانی دانش در حوزه آتش نشانی و خدمات ایمنی کمک شایانی به عملیات مهار آتش سوزی ها و در نتیجه حفظ جان و مال مردم و سرمایه های ملی خواهد کرد و تعامل دو سویه بین دستگاه ها نیز بسیار مهم و موثر خواهد بود.
دکتر نریمان نژاد معاون ایمنی و آتش نشانی صنایع ملی پتروشیمی کشور ضمن تشکر از حضور مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران و برگزاری این جلسه، گفت: آشنایی طرفین با امکانات و توانایی های یکدیگر و تلاش برای ارتقاء سطح علمی و آگاهی آتش نشانان امری ضروری است.
در پایان این جلسه، طرفین در خصوص تعامل دو سویه تاکیر کردند و مقرر شد کارگاهی متشکل از مدیران و کارشناسان دو حوزه تشکیل و اهداف این نشست پیگیری شود.
1397/10/18 16:57:0
تعداد مشاهده:  717
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد