07/22/2019 - دوشنبه 31 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printبرخورد زنجیره ای چهار خودرو در بزرگراه اشرفی اصفهانی
image
برخورد زنجیره ای چهار دستگاه خودروها با یکدیگر در بزرگراه اشرفی اصفهانی خسارت مالی بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران و اعلام وقوع تصادف چند دستگاه خودرو با یکدیگر، بلافاصله ستادفرماندهی آتش نشانی تهران، آتش نشانان ایستگاه 102 را ساعت 00:02 دقیقه بامداد به محل حادثه در شمال به جنوب بزرگراه اشرفی اصفهانی، بعد از مرزداران اعزام کرد.
بنا به اظهار مجتبی کدخدازاده فرمانده آتش نشانان اعزامی؛ یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 از شمال به سمت جنوب بزرگراه اشرفی اصفهانی در حال حرکت بود که به دلیل نامعلوم با سه دستگاه خودروی سواری شامل یک دستگاه پژو 206 صندقدار، یک دستگاه خودروی سواری پژو پرشیا و یک خودروی سوناتا برخورد کرده بود که خوشبختانه این برخورد هیچ گونه محبوس یا مصدومی در پی نداشت.
وی افزود: در این حادثه خودروها دچار نشت شدید بنزین شده بودند که آتش نشانان بلافاصله با رعایت کامل نکات ایمنی و قطع برق خودرو ها از نشت بنزین جلوگیری کردند.
این فرمانده آتش نشانی با اعلام این که علت بروز این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور در حال بررسی است، خاطرنشان کرد: با حضور جرثقیل در محل حادثه، خودروها به محل امن خیابان انتقال یافتند و آتش نشانان با اطمینان از رفع هر گونه خطر به ماموریت خود پایان دادند.م1
عکس: محسن مرادی
1397/10/18 17:3:0
تعداد مشاهده:  745
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد