08/24/2019 - شنبه 2 شهريور 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printبرخورد خودروی سواری با گاردریل دو مصدوم بر جای گذاشت
image
بی احتیاطی در رانندگی، برخورد خودروی سواری را با گاردریل حاشیه بزرگراه آزادگان به همراه داشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، ساعت 23:05 دقیقه شب گذشته در پی تماس رانندگان عبوری با سامانه 125 سازمان آتش نشانی تهران مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با گاردریل، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 129 به محل حادثه در شمال به جنوب بزرگراه آزادگان، بعد ازبزرگراه ساوه اعزام شدند.
به گفته امیرعباس سرافرازی افسر آماده منطقه چهار عملیات که به همراه آتش نشانان در محل حادثه حضور داشت: در محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 صندوقدار بنا به دلایل نامعلوم به شدت با گاردریل حاشیه بزرگراه برخورد کرده و واژگون شده بود.
وی ادامه داد: بر اثر این حادثه قسمتی از گاردریل های بزرگراه به طور خطرناکی به داخل لاین سرعت در وسط بزرگراه وارد شده و دو سرنشین(خانم) جوان این خودرو دچار مصدومیت شده و پیش از رسیدن آتش نشانان به کمک مردم از خودرو خارج شده بودند.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با قطع جریان برق این خودرو، اقدام به انتقال مصدومین به حاشیه امن بزرگراه کردند ومصدومین را برای تکمیل درمان، به عوامل اورژانس حاضردرمحل سپردند.
افسر آماده منطقه چهار عملیات خاطرنشان کرد: آتش نشانان با ایمن سازی محل حادثه و جمع آوری و برش گاردریل های وارد شده به بزرگراه و سپردن محل به عوامل راهور جهت بررسی علل حادثه، با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی به ماموریت خود پایان دادند.م4
عکس: منطقه چهار عملیات
1397/11/21 14:58:0
تعداد مشاهده:  422
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد