07/22/2019 - دوشنبه 31 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printاعزام تیم مجهز آتش نشانی تهران به مناطق سیل زده ی خوزستان
image
33 آتش نشان تهران به همراه تجهیزات و خودروهای امدادی ساعات پیش برای امدادرسانی به سیل زدگان استان خوزستان از استان لرستان وارد شهر اهواز شدند.
به گزارش پایگاه خبری 125، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اعلام این مطلب افزود: در پی بارش هایی که در روز های اخیر در بسیاری از نقاط کشور اتفاق افتاد و در خیلی از استان ها شاهد جاری شدن سیل و وارد آمدن خسارات بودیم،همین اتفاق در استان خوزستان و در بعضی از شهر های این استان نیز به وقوع پیوست.
وی ابراز داشت: با توجه به اعلام نیازی که در این منطقه شده بود، بنا به دستور دکتر حناچی شهردار تهران با عنایت به تعامل شهرداری تهران با دستگاه های مربوطه مانند فرمانداری و استانداری،در روز گذشته تیم کاملی از شهرداری تهران به منطقه خوزستان اعزام شد.
ملکی تصریح کرد: در این راستا تیم امداد و نجات سازمان آتش نشانی تهران هم که در قالب تیم امدادی شهرداری تهران در مناطق سیل زده ی استان لرستان مستقربوده و خدمت رسانی می کردند ، شب گذشته تمام این تیم با تجهیزات و ادوات و نیز پرسنل آن ، لرستان را به مقصد استان خوزستان ترک کرد.
سخنگوی آتش نشانی تهران گفت:تیم آتش نشانی تهران با 33 نفر آتش نشان به همراه 11 دستگاه انواع خودرو و دهها تجهیزات مختلف از ساعتی قبل به شهر اهواز ، مرکز استان خوزستان وارد شدند و با هماهنگی با مسئولان محلی، مشغول امدادرسانی در بخش های مختلف شدند.
وی در ادامه اظهار داشت: تیم آتش نشانی شامل 11 دستگاه خودروی سبک و سنگین است که از این تعداد 2 دستگاه مربوط به ستاد بحران شهرداری تهران و 9 دستگاه دیگر هم متعلق به سازمان آتش نشانی تهران است.
ملکی با اشاره به تنوع تجهیزات آتش نشانی اعزامی به مناطق سیل زده افزود: این تجهیزات شامل دو دستگاه جرثقیل سنگین و نیمه سنگین، دو دستگاه موتور ژنراتور برق قوی، یک دستگاه خودرو کامل نجات و چند دستگاه خودرو سبک، 4 دستگاه پمپ آبکش قوی، دو دستگاه پمپ آبکش نیمه قوی و همچنین 30 دستگاه پمپ آبکش سبک است که به همراه 33 آتش نشان هم اکنون در استان خوزستان مستقر بوده و مشغول امداد رسانی شده اند.
1398/1/22 19:32:0
تعداد مشاهده:  1532
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد