07/22/2019 - دوشنبه 31 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printواژگونی پراید در بزرگراه شهید فهمیده
image
واژگونی خودروی سواری در بزرگراه شهید فهمیده به سمت غرب یك مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، ساعت 12:19 روز گذشته در پی واژگونی یك دستگاه خودروی سواری پراید درشرق به غرب بزرگراه شهید فهمیده، قبل از ورودی بوستان چیتگر، شهروندان با سامانه 125 تماس گرفتند و وقوع این حادثه را اطلاع رسانی كردند كه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 20 را به محل حادثه اعزام كرد.
غلامرضا گودرزی فرمانده آتش نشانان اعزامی كه از ابتدا به همراه آتش نشانان در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: یك دستگاه خودروی سواری پراید از مسیر اصلی خود خارج و پس از برخورد با گاردریل حاشیه بزرگراه به صورت واژگون متوقف شده بود.
وی افزود: راننده خودروی سواری در داخل آن محبوس و قبل از رسیدن آتش نشانان توسط رانندگان خودروهای عبوری از داخل خودرو خارج شده بود.
گودرزی تصریح کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه، طی بازدید و بررسی اولیه اقدام به قطع برق و رفع نشت سوخت خودرو کردند و با ابزار مخصوص، خودرو را به حالت اولیه بازگرداندند.
گودرزی خاطرنشان كرد: راننده خودرو كه از ناحیه دست و پا دچار آسیب دیدگی شده بود توسط عوامل اورژانس جهت مداوا، به مراكز درمانی منتقل شد و آتش نشانان نیز پس از ایمن سازی محل حادثه و انتقال خودرو توسط جرثقیل به محل امن بزرگراه به عملیات خود پایان دادند.م1
عکس: امیر احمدی
1398/1/26 14:0:0
تعداد مشاهده:  294
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد