07/22/2019 - دوشنبه 31 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printپنج شبانه روز تلاش آتش نشانان تهران برای رفع آبگرفتگی شهر اهواز
image
تلاش تیم آتش نشانی تهران برای پاکسازی بخشی از منطقه اهواز که در معرض سیل اخیر قرار گرفته بود، پس از 5 شبانه روز همچنان ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری 125، رضا هاشمی شال مسئول تیم اعزامی آتش نشانی تهران با ابراز این مطلب افزود: تیم اعزامی از سازمان آتش نشانی تهران به استعداد 40 نفر در قالب کاروان امدادی شهرداری تهران از روز چهارشنبه گذشته از استان لرستان وارد استان خوزستان شده و فعالیت خود را برای تخلیه سیلاب از خیابان ها، خانه ها و اماکن مختلف شهرک پیام اهواز آغاز کرد.
وی با اشاره به آب گرفتگی شدید این منطقه از اهواز تصریح کرد: سیلاب باعث آبگرفتگی خیابان ها، جوی ها و اغلب منازل و اماکن این منطقه شد که آتش نشانان تهران با استفاده از 10 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 30 دستگاه پمپ های قوی و نیمه قوی، نسبت به تخلیه آب از این منطقه اقدام کردند.
هاشمی شال اضافه کرد: از 5 روز پیش تا امروز به طور شبانه روز مشغول آبکشی از منازل و معابر بودیم که تاکنون بیش از 80 درصد پیشرقت داشته ایم و اگر مورد خاصی پیش نیاید، کار این منطقه تا فردا به پایان می رسد.
مسئول تیم آتش نشانی تهران خاطرنشان کرد: با توجه به تخلیه آب از اکثر این منطقه، از ساکنان این شهرک نیز خواسته شده است که می توانند به منازل خود بازگردند.
وی در مورد برنامه های بعدی این نیروها اعلام کرد که در صورت نیاز شهرداری و آتش نشانی اهواز، این تیم همچنان آماده همکاری برای امدادرسانی به مردم استان است.
شایان ذکر است اهالی و ساکنان شهرک پیام و اکباتان شهر اهواز با نصب بنر از زحمات شبانه روزی آتش نشانان تهران در مناطق سیل زده خوزستان تقدیر و تشکر کردند.
1398/1/26 15:54:0
تعداد مشاهده:  1358
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد