07/22/2019 - دوشنبه 31 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printامدادرسانی آتش نشانان تهران در مناطق سیل زده خوزستان ادامه دارد
image
با اعزام دومین گروه از آتش نشانان تهران، فعالیت های امدادی و خدمت رسانی به مردم سیل زده استان خوزستان بی وقفه ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری 125، توکل قاسم پور مسئول تیم آتش نشانی تهران اعزامی به استان خوزستان ضمن اعلام این مطلب، طی گزارشی از روند عملیات نیروهای آتش نشانی گفت: دومین گروه آتش نشانان تهران از تاریخ 28 فروردین امسال به استان خوزستان اعزام و جایگزین نخستین گروه شده و فعالیت خود را آغاز كردند.
وی افزود: آتش نشانان در گروه های 6 نفره و به صورت شبانه روزی در شهرهای اهواز، سوسنگرد، بستان و همچنین چندین روستای سیل زده از جمله سابله، علی آباد و سید حمد مشغول به فعالیت شدند كه این تلاش ها و خدمت رسانی به مردم سیل زده که عموما در زمینه احداث راهبند، سد بند، آبكشی با استفاده از پمپ های سنگین و نیمه سنگین و نصب لوله های اگو جهت هدایت مسیر جریان آب به داخل رودخانه هاست، با همكاری عوامل شهرداری و آتش نشانی اهواز و همچنین نیروهای سپاه، ارتش و آبفا هم چنان در حال انجام است.
قاسمپور خاطرنشان كرد: درحین انجام این عملیات ها توسط گروه آتش نشانی تهران همچنین از محل های آبگیر و بحران زده قبلی از جمله شهرك پیام نیز بازدید هایی به عمل آمد كه خوشبختانه با توجه به عادی شدن شرایط، از طرف مسئولین هر بخش عدم نیاز اعلام شد.
وی در پایان تاکید کرد: فعالیت آتش نشانان تهران كماكان به صورت شبانه روزی در حال اجرا بوده و این نیروها همچنان مشغول امداد رسانی به مردم بحران دیده این استان هستند.
1398/2/5 10:15:0
تعداد مشاهده:  846
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد