07/22/2019 - دوشنبه 31 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printنجات کارگر نوجوانی در آتش سوزی قهوه خانه سنتی
image
کارگر 16 ساله ای از آتش سوزی یک قهوه خانه سنتی در شهر ری توسط آتش نشانان نجات پیدا کرد.
به گزارش پایگاه خبری 125، کارگر 16 ساله این قهوه خانه شب گذشته در داخل این مکان خوابیده بود که با استشمام بوی دود از خواب بیدار شد و خود را در میان شعله های آتش دید و هنگامی که راهی برای فرار نداشت در تماس با سامانه 125 درخواست کمک کرد.
ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت خبر این آتش سوزی در ساعت 4:08 دقیقه بامداد امروز بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های 14، 79، 90 به همراه خودروی بالابر و خودروی حمل دستگاه تنفسی را به محل حادثه واقع دردولت آباد، بعد از بلوار قدس روانه کرد.
بنا به اظهار جعفر شکرانه مهربانی افسر آماده منطقه 7 عملیات سازمان آتش نشانی تهران، یک قهوه خانه سنتی به وسعت 120 مترمربع که در طبقه دوم یک سوله قرار داشت، در ساعات اولیه بامداد امروز درکام آتش فرو رفت و کاملا شعله ور شد.
وی اضافه کرد: بر اثر این آتش سوزی، ملک مجاور این مکان با کاربری باشگاه بیلیارد به متراژ تقریبی 300 متر مربع از قسمت دیوار مجاورآن طعمه آتش شد وتمامی فضای آن دچار دود گرفتگی شد.
این افسرآماده آتش نشانی با اعلام این که نیروهای آتش نشانی به چند تیم تقسیم و از جهات مختلف وارد عمل شدند، تصریح کرد: آتش نشانان با استفاده از خودروی بالابرآتش نشانی، این کارگر گرفتار در میان آتش را به سرعت و بدون هیچ آسیبی از داخل قهوه خانه به فضای باز منتقل کردند و سپس با استفاده از دستگاه تنفسی وارد این مکان شدند و با کمک لوله های آبده، شعله های آتش را مهار و خاموش کردند.
علت وقوع این آتش سوزی هم اکنون توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی است.م7
عکس: حمید امدادی
1398/2/5 12:59:0
تعداد مشاهده:  317
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد