07/22/2019 - دوشنبه 31 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printکارگاه نگارگری و نقاشی در آتش سوخت
image
یک کارگاه نقاشی و نگارگری در شرق تهران صبح امروز دچار آتش سوزی شد و خساراتی ببار آمد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس شهروندان در ساعت 7:40 دقیقه صبح امروزبا سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و اعلام آتش سوزی در یک ساختمان بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاههای ۲ و ۱۲۰ این سازمان راهی محل حادثه در پل چوبی، خیابان ابن سینا، چهارراه فخرآباد شدند.
مهدی حقی مدیر منطقه ۶ عملیات سازمان آتش نشانی که در محل حادثه حضور یافته بود، در این باره گفت: هنگام رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، دود و شعله های آتش ازقسمت زیرزمین یک ساختمان دو طبقه به متراژ ۳۰ متر مربع با کاربری کارگاه نگارگری و نقاشی خارج می شد.
وی با اعلام این که دراین حادثه به هیچ کس آسیب جانی نرسید، افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان ومجهّز شدن به تجهیزات حفاظت فردی و دستگاه تنفّسی وارد زیرزمین مملو از دود و آتش شده وتوسط یک رشته لوله آبدهی در کمترین زمان ممکن، شعله های آتش را مهار و خاموش کردند.
مدیر منطقه ۶ عملیات با بیان اینکه علّت آتش سوزی توسط کارشناسان پیشگیری آتش نشانی منطقه در دست بررسی است، اضافه کرد: آتش نشانان پس از انجام عملیات تهویه و تخلیه دود، محل حادثه را جهت انجام اقدامات قانونی در اختیار عوامل انتظامی منطقه قرار دادند.م۶
عکس: منطقه شش عملیات
1398/2/5 13:1:0
تعداد مشاهده:  318
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد