08/24/2019 - شنبه 2 شهريور 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printیک تعمیرگاه موتورسیکلت آتش گرفت
image
آتش سوزی یک تعمیرگاه موتورسیکلت در شهرک مسعودیه با تلاش آتش نشانان دو ایستگاه به موقع مهار و از گسترش بیشتر آن جلوگیری شد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، وقوع این حادثه ساعت ۴:۱۰ بامداد امروز توسط شاهدان به سامانه 125 آتش نشانی اطلاع رسانی شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای ۱۵ و ۳۷ برای خاموش کردن این آتش سوزی از سوی ستاد فرماندهی این سازمان راهی شهرک مسعودیه، میدان شیرازی شدند.
به گفته عسگر دهقان فرمانده ی آتش نشانان اعزامی، هنگام رسیدن به محل حادثه، دود شدیدی از لای درب کرکره ی یک باب مغازه ی تعمیرگاه به متراژ ۲۰ متر مربع خارج میشد.
وی اضافه کرد: آتش نشانان بلافاصله مشغول عملیات شدند که پس از بازکردن درب کرکره ای این مغازه، مشخص شد که محل حادثه یک تعمیرگاه موتورسیکلت است و شعله های آتش هم بخشی از این مکان را دربرگرفته بود.
دهقان ادامه داد: نیروهای عملیات همزمان با بکارگیری یک دستگاه خاموش کننده دستی، به وسیله یک رشته لوله آبدهی نیز مشغول خاموش کردن این آتش سوزی شدند که پس از شعله زنی مشخص شد این آتش سوزی به دلیل وجود مواد قابل اشتعال مانند روغن و بنزین در داخل این مغازه، بسرعت در حال سرایت به دیگر قسمت‌های آن بود.
دهقان ادامه داد: پس از خاموش کردن آتش، نیروهای آتش نشانی همزمان با لکه گیری این آتش سوزی، اجناس داخل مغازه را به بیرون منتقل کردند.
این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که احتمال دارد آتش سوزی به دلیل اتصالی برق رخ داده باشد، تاکید کرد: تحقیقات بیشتر در خصوص علت اصلی بروز این حادثه هم اکنون توسط کارشناس منطقه در حال انجام است.م۸
عکس: مهدی دانه چین
1398/2/31 10:41:0
تعداد مشاهده:  418
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد