08/24/2019 - شنبه 2 شهريور 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printتجلیل از همکار آتش نشان در نخستین جشنواره همکار اهل قلم شهرداری تهران
image
در آئین تجلیل از برگزیدگان نخستین جشنواره همکار، اهل علم و قلم شهرداری تهران در سال 1398 از مهندس ناصر رهبر یکی از کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران قدردانی شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، آئین تجلیل از برگزیدگان نخستین جشنواره همکار اهل علم و قلم با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، ابراهیم شیخ معاون منابع انسانی شهرداری و حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت و جمعی از نمایندگان شورای اسلامی شهر تهران در تالار ایران زمین شهرداری پایتخت برگزار شد.
در این جشنواره از مهندس ناصر رهبر به عنوان همکار اهل قلم تجلیل به عمل آمد و کتاب وی با عنوان " فنون آتش نشانی و مدیریت بحران در ژاپن" در گروه مدیریت بحران از طرف هیات داوران به عنوان کتاب برتر نخستین دوره جشنواره همکار اهل قلم در سال 1398 انتخاب و معرفی شد.
شایان ذکراست بیش از 700 اثر از طرف همکاران مجموعه شهرداری تهران به این جشنواره ارسال شد که از میان آنها 637 کتاب تالیفی و 36 اثر ترجمه در جشنواره پذیرفته و به مرحله نهایی راه یافت.
در پایان این مراسم ضمن تجلیل از زحمات استاد کردوانی پدر علم جغرافیای کشور بعنوان چهره ماندگار و استاد بزرگ خارج از مجموعه شهرداری، به برگزیدگان جشنواره لوح تقدیر اهدا شد.م2
عکس: منطقه دو عملیات
1398/2/31 11:54:0
تعداد مشاهده:  550
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد