08/20/2019 - سه شنبه 29 مرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printگوشی تلفن همراه دردسر ساز شد!
image
دست مرد 40 ساله ای که از بازو به پایین در پشت پست برق فشار قوی گیر کرده بود با تلاش آتش نشانان رهاسازی شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، ساعت 6:00 صبح امروز در پی تماس تلفنی عابرین پیاده با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه در محله شاهپور، بلافاصله آتش نشانان نجاتگر ایستگاه 1 با هماهنگی ستاد فرماندهی به محل حادثه در خیابان وحدت اسلامی، بازارچه طرخانی، نبش کوچه دولت آبادی اعزام شدند.
مجتبی احسانی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: مرد 40 ساله بومی نشین همان محله که گوشی تلفن همراه وی به داخل پست برق افتاده بود، اقدام به خارج کردن گوشی از داخل پست برق فشار قوی کرده و دست راستش از قسمت بازو به پایین داخل کیوسک فلزی پست برق گیر کرده بود و توان هیچ جابجایی و حرکتی نداشت و هر لحظه احتمال برق گرفتگی مصدوم وجود داشت.
وی افزود: آتش نشانان نجاتگر، پس از بازدید و بررسی کامل از موقعیت دست شخص و احتمال وقوع حوادث بعدی، به سرعت با ایمن سازی کامل و استفاده از تجهیزات مخصوص برقی– روغنی عملیات را آغاز کردند و دست شخص را بدون هیچ آسیبی از داخل پست برق رهاسازی کرده و محل را تحویل عوامل برق و نیروی انتظامی دادند.
احسانی در پایان با توجه به خطرات بسیار زیاد محیط برق دار، از شهروندان خواست در این گونه مواقع به هیچ وجه خودسرانه عمل نکنند و برای بیرون آوردن اشیای خود از داخل این نوع کیوسک ها با اداره برق تماس بگیرند.م5
عکس: محمدمهدی خدادادی
1398/3/22 13:37:0
تعداد مشاهده:  333
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد