08/20/2019 - سه شنبه 29 مرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printآتش سوزی فروشگاه لوازم یدکی در خیابان کوهسار
image
آتش سوزی فروشگاه پخش لوازم یدکی در بلوار کوهسار، با حضور آتش نشانان خاموش شد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، ساعت 20:15 دقیقه شب گذشته کسبه محله کوهسار در تماس با سامانه 125 آتش نشانی از انتشار دود و شعله زیادی از داخل یک مغازه خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ نیروهای آتش نشانی ایستگاه 74 را به همراه خودروی حامل دستگاه های تنفسی به محل حادثه در شمال به جنوب خیابان کوهسار، بعد از بزرگراه آبشناسان، خیابان ملا حسین اعزام کرد.
حسین خرادمهر، افسر آماده منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران درباره این آتش سوزی گفت: یک فروشگاه لوازم یدکی به مساحت 30 متر مربع طعمه آتش سوزی شده و دود زیادی از داخل آن به بیرون زبانه می کشید.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز محل حادثه و کشیدن یک رشته لوله آبدهی، خود را به فروشگاه رساندند و با استفاده از تجهیزات ایمنی وارد فروشگاه پر از دود شدند و عملیات خاموش کردن آتش را آغاز کردند.
خرادمهر ادامه داد: هنگام ورود نیروهای عملیات به داخل این مغازه مشخص شد که آتش سوزی در قسمت بالکن این فروشگاه رخ داده است.
این افسر آماده آتش نشانی تصریح کرد: پس از مهار شعله های آتش توسط نیروهای آتش نشانی، دود های انتشار یافته در محل حادثه به وسیله فن های قوی به بیرون تخلیه شد.
وی با اشاره به این که علت بروز این آتش سوزی از طرف کارشناسان آتش نشانی تهران
عکس: محسن مرادی
1398/3/22 14:40:0
تعداد مشاهده:  401
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد