11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printرفع خطر نشت بنزین از تانكر سوخت در منطقه شمال غرب تهران
image
یک دستگاه تانکر20 هزار لیتری حامل بنزین که در حین حرکت در کوی شهران تهران بر اثر نقص فنی از قسمت درپوش بالای مخزن تانکر دچار نشت بنزین شده بود، توسط آتش نشانان خطر آتش سوزی آن برطرف شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، پس از اعلام این حادثه توسط شهروندان به سامانه 125 در ساعت 14:42دقیقه ظهر روز گذشته، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران با توجه به اهمیت موضوع بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های 94، 27، 100 به همراه یک دستگاه تانكر 12 هزار لیتری آب، یک دستگاه خودروی فوماتیك و همچنین یک دستگاه خودروی خاور حامل كف خاموش کننده را یکی پس از دیگری به محل حادثه واقع در فلکه سوم شهران اعزام کرد.
محمد دیبا مدیر منطقه یک عملیات سازمان آتش نشانی تهران كه در محل حادثه حضور یافته بود و بر عملیات آتش نشانان نظارت مستقیم داشت، در این باره اعلام كرد: یك دستگاه کامیون حامل بنزین با ظرفیت 20 هزار لیتر در حال حرکت بود که به علت نقص فنی از قسمت درپوش بالای آن دچار نشت بنزین شد.
دیبا تصریح کرد: آتش نشانان به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با استفاده از تجهیزات ویژه، ایمن سازی را در محل انجام دادند، همچنین گروه دیگری از آتش نشانان با استفاده از کف مخصوص آتش نشانی، این تانکر حامل سوخت بنزین را کاملا آغشته به کف کرده و از نشت بیشتر بنزین جلوگیری کردند.
وی افزود: نیروهای آتش نشانی پس از رفع نشت كامل بنزین و جلوگیری از خطر آتش سوزی و همچنین ایمن سازی کامل محل حادثه، به ایستگاه های خود بازگشتند.م1
عکس: محسن مرادی
1398/4/4 14:27:0
تعداد مشاهده:  519
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد