11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printیک كمپ ترك اعتیاد در غرب تهران طعمه آتش شد
image
آتش سوزی در یک کمپ ترک اعتیاد در منطقه وردآورد با تلاش آتش نشانان دو ایستگاه مهار و خاموش شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، ساعت 10:20 صبح امروز در پی اطلاع رسانی شهروندان مبنی بر بروز آتش سوزی در یک کمپ ترک اعتیاد، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 44 و 109 را به محل حادثه در بزرگراه شهید لشگری، خیابان 63 رهسپار کرد.
محمدرضا عرب فرمانده آتش نشانان اعزامی دراین مورد گفت: یك كمپ ترك اعتیاد به مساحت تقریبی 800 متر مربع از قسمت آشپزخانه طعمه شعله های آتش شد.
وی با اشاره به این که هنگام حضور نیروهای آتش نشانی دود و شعله زیادی از محل حادثه بیرون می زد، افزود: آتش نشانان ضمن قطع جریان برق و گاز کمپ، به دو گروه تقسیم شدند و با استفاده از چند رشته لوله آبرسانی و استفاده از دستگاه های تنفسی به مقابله با این آتش سوزی پرداختند.
محمدرضا عرب درادامه ابراز داشت: در داخل کمپ ترک اعتیاد تعداد 12 سیلندر 11 کیلویی و دو سیلندر 50 کیلویی گاز مایع وجود داشت که به علت عمل کردن سوپاپ اطمینان سیلندرها، آتش سوزی شدت پیدا کرده و هرآن احتمال می رفت شعله های آتش به نقاط دیگرسرایت کند که نیروهای آتش نشانی به سرعت آن را مهار و خاموش کردند.
این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تلاش و عكس العمل به موقع آتش نشانان، این آتش سوزی هیچ مصدومی نداشت و فقط خسارت مالی بر جای گذاشت.
وی علت وقوع این آتش سوزی را از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در حال بررسی اعلام کرد و در پایان ابراز داشت: نیروهای آتش نشانی بعد از انجام عملیات خاموش کردن این آتش سوزی، محل را تحویل مدیریت این مجموعه دادند.م1
عکس: محسن مرادی
1398/4/4 15:27:0
تعداد مشاهده:  464
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد