12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
سند سیستم فرمانده حادثه (ICS) در سازمان آتش‌نشانی تهران ابلاغ شد

printسند سیستم فرمانده حادثه (ICS) در سازمان آتش‌نشانی تهران ابلاغ شد
image
معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران از ابلاغ سند سیستم فرماندهی حادثه (ics) به حوزه عملیات این سازمان برای اجرا در عملیات ها خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری 125، مهندس واحد کیانی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران، ضمن اعلام این خبر بر اهمیت استقرار سیستم فرماندهی حادثه (ICS) بمنظور سازماندهی مناسب نیروها و تجهیزات عملیاتی در صحنه حوادث تاکید کرد.
وی با اشاره به این موضوع که هدف از عملیات گروههای امدادی این سازمان، ارائه خدمات مناسب به شهروندان حادثه دیده و نجات جان و مال همشهریان و هموطنان است، استقرار سیستم فرماندهی حادثه را به عنوان یک اولویت مهم در اجرای عملیات موفقیت آمیز، از ضرورتهای بخش عملیات این سازمان برشمرد.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه 125 در خصوص مزایای این سیستم مدیریتی، به بهبود فرآیندهای فرماندهی در حوادث، سازماندهی مناسب منابع، کاهش ریسک عملیات و صلاحیت فرماندهی به عنوان مهمترین فوائد استقرار این سیستم اشاره کرد.
کیانی با اشاره به این موضوع که مراحل تهیه و تدوین این سند ماههاست که توسط گروهی از مدیران، کارشناسان و متخصصان معاونت عملیات و با تکیه بر دانش بومی پیگیری و اجرا شده است، ابراز امیدواری کرد که مجموعه اقدامات صورت گرفته در راستای تدوین این سند و نیز تدوین رویه های عملیاتی استاندارد، بتواند سازمان آتش نشانی شهرداری تهران را به عنوان یک سازمان امدادی و خدماتی بیش از پیش در دستیابی به اهدافش یاری رساند.
1398/5/16 14:20:0
تعداد مشاهده:  795
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد