12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
برخورد شدید خودرو سواری با تیر چراغ برق

printبرخورد شدید خودرو سواری با تیر چراغ برق
image
برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با تیر چراغ برق در جاده ورامین، منجر به سقوط تیر چراغ برق و مصدومیت یک نفر شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، طی تماس شهروندان با سامانه 125، بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت ۱۵:۳۶ روز گذشته، نیروهای عملیاتی ایستگاه 86 را به جاده ورامین (مسیر شمال به جنوب)، نرسیده به پل فیروز آباد رهسپار کرد.
علی غلامپور فرمانده آتش نشانان اعزامی، در خصوص این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ حین حرکت در مسیر، به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شده و به شدت با تیر چراغ برق حاشیه جاده، برخورد کرده بود.
وی اضافه کرد: براثر این حادثه، تیر چراغ برق بر روی سطح جاده سقوط کرده و یکی از سرنشینان خودرو سواری دچار مصدومیت شده بود که وی پیش از رسیدن آتش نشانان، با کمک رانندگان خودروهای عبوری از داخل اتاقک خودرو سواری خارج شده بود.
این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از قطع جریان برق خودرو سواری و نصب علائم هشدار دهنده در مسیر، فرد مصدوم را تحویل امدادگران اورژانس دادند.
غلامپور ادامه داد: پس از حضور عوامل شرکت برق و قطع جریان برق، آتش نشانان ایمن سازی های لازم را انجام دادند و در پایان، محل حادثه را به منظور بررسی علت بروز حادثه، تحویل عوامل پلیس راهور دادند.م۷
عکس: علی غلامپور
1398/5/22 16:22:0
تعداد مشاهده:  465
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد