10/17/2019 - پنجشنبه 25 مهر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printاعزام 150 آتش نشان پایتخت برای امدادرسانی به زائرین در شهرهای نجف و کربلا و مرزها
image
بیش از 150 نفر از آتش نشانان تهران در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی برای ارائه خدمات ایمنی و آتش نشانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) درقالب نیروهای شهرداری پایتخت به شهرهای نجف، کربلا و کوفه ومرزها اعزام می شوند.
به گزارش پایگاه خبری 125، اولین گروه از آتش نشان تهران درقالب چهار اکیپ عملیاتی به همراه نیروهای شهرداری تهران روز گذشته شنبه 13 مهرماه به کشور عراق و به مرز شلمچه اعزام شدند که سه تیم عملیاتی در شهرهای نجف، کربلا و کوفه ومسیرهای ارتباطی این شهرهای مذهبی و تیم چهارم عملیاتی هم در مرزشلمچه مستقر می شوند.
براساس این گزارش، همچنین یک تیم از آتش نشانان تهران به همراه خودروهای آتش نشانی عصرامروز یکشنبه 14 مهرماه به مرز مهران اعزام می شوند و با استقرار در این مرز، خدمت رسانی به زائران را انجام خواهند داد.
دراین میان، دواکیپ عملیاتی از آتش نشانان تهران در روز های آینده به مرزهای چزابه و خسروی اعزام شده و آماده امدادرسانی به زائران اربعین خواهند شد.
بیش از 10 تن از مدیران عملیاتی و کارشناسان این سازمان نیز با حضور در مناطق یاد شده، ضمن بررسی و سرکشی از مکان های استقرار آتش نشانان، نسبت به رفع مشکلات آنان و مدیریت نیروهای آتش نشانی در امدادرسانی به زائران را عهده دار خواهند شد.
سازمان آتش نشانی تهران هرساله در این ایام با اعزام ده ها نیروی آتش نشانی و همچنین خودروهای آتش نشانی با حضور در مرزها و شهرهای نجف، کربلا و کوفه و مسیرهای ارتباطی این شهرها در کشور عراق و نیز استقرار تجهیزات و خودروهای آتش نشانی در این نقاط به زائران، خدمات رسانی می کنند.
عکس: روابط عمومی
1398/7/14 12:52:0
تعداد مشاهده:  770
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد