10/17/2019 - پنجشنبه 25 مهر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
در دومین روز هفته ملی کودک؛
printکودکان «منشور آینده» را به سازمان های آتش نشانی و هلال احمر اهدا کردند
image
کودکان و نوجوانان در همایش ایمنی و سلامت تندیس "منشور آینده" را به دو نفر از مدیران سازمان آتش نشانی تهران و هلال احمر اهدا کردند.
به گزارش پایگاه خبری 125، چهاردهم مهر ماه با فرا رسیدن دومین روز هفته ملی کودک که با عنوان «کودک، آموزش، سلامت و ایمنی» نام‌گذاری شده است، با هماهنگی و همکاری سازمان های آتش نشانی و هلال احمر و همچنین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همایشی با نام " آینده را باید ساخت" در سالن همایش های هلال احمر برگزار شد.
بر اساس این گزارش، حدود 200 نفر از دانش آموزان دختر و پسرمقطع ابتدائی مدارس شهر تهران در حالیکه کاور آتش نشانی و هلال احمر پوشیده بودند، ضمن بازدید از موزه ی هلال احمر در این همایش شرکت کردند.
کارگاه اطفای حریق، نمایش، قصه‌گویی، اجرای گروه سرود آتش‌نشانی و هلال احمر و نقاشی دیواری با حضور ۱۵ نفر از اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری از دیگر برنامه‌های این روز بود که در این همایش اجرا شد.
در پایان این همایش، تندیس«منشور آینده» از سوی دو تن از کودکان به معاون اجتماعی فرهنگی سازمان آتش نشانی تهران و رئیس سازمان جمعیت جوانان هلال احمر اهدا شد.
هفته ملی کودک در سال جاری از روزهای ۱۳ تا ۱۹ مهر در تهران و سراسر کشور از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با مشارکت سازمان‌ها و نهادهای مختلف برگزار می‌شو که دومین روز این هفته بنام " آموزش، سلامت و ایمنی" نامگذاری شده است.
عکس: حمیدرضا خانکشزاده
1398/7/15 10:24:0
تعداد مشاهده:  588
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد