11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printآتش سوزی مغازه صافکاری خودرو سه کارگر را سوزاند
image
سه کارگر در آتش سوزی یک مغازه صافکاری و نقاشی خودرو در خیابان ری زخمی و راهی بیمارستان شدند.
به گزارش پایگاه خبری 125، طی تماس شهروندان با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ نیروهای آتش نشانی ایستگاه های 4 و 3 را ساعت 19:36دقیقه دیشب به صدا درآورد و آتش‌نشانان را به محل حادثه در خیابان ری، بالاتراز میدان قیام اعزام كرد.
به گفته جواد خوش سیما فرمانده آتش نشانان اعزامی، محل حادثه گاراژی به وسعت 1150 مترمربع با تعداد زیادی مغازه و کارگاه تعمیرگاه خودرو بود که درجریان این حادثه آتش سوزی، یک مغازه صافکاری و نقاشی به مساحت 18 مترمربع پس از وقوع یک انفجار ناگهانی، آتش گرفت.
وی اضافه کرد: به دنبال وقوع این انفجار وآتش سوزی، مالک تعمیرکار 53 ساله و یک کارگر 27 ساله به شدت دچار سوختگی و جراحت شدند که هر دو بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.
خوش سیما با اشاره به وخیم بودن حال تعمیرکار 53 ساله، افزود: دراین حادثه یک کارگردیگر که مردی 50 ساله بود به طور سطحی دچار مصدومیت شد و با کمک امدادگران اورژانس در محل حادثه به صورت سرپایی مداوا شد.
وی درادامه تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی بلافاصله همزمان با امدادرسانی به مصدومان و تحویل آنان به عوامل اورژانس، جریان برق و گاز مغازه صافکاری را قطع و شعله های آتش را خاموش كردند.
این فرمانده آتش نشانی تجمع بخار مایعات قابل اشتعال در داخل مغازه و ایجادجرقه ناگهانی را علت اولیه وقوع این انفجار و آتش سوزی ذکر کرد و خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر در این خصوص هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه 5 عملیات در حال انجام است.م5
عکس: مسلم مویدی
1398/7/25 12:41:0
تعداد مشاهده:  712
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد