11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printتصادف دو خودروی سواری با یکدیگر در تهرانسر
image
برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر سه مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، با اعلام حادثه برخورد شدید دو دستگاه خودرو با یکدیگر و تماس شهروندان با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله ساعت 20:50 دقیقه شب گذشته زنگ ایستگاه 104 را به صدا درآورد و آتش نشانان این ایستگاه را به همراه تیم نجات 5، عازم محل حادثه در محله تهرانسر، بلوار لاله اعزام کرد.
ناصر شیرازی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره اظهار داشت: پس از رسیدن نیروهای عملیات به محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت نامعلوم به شدت با یک دستگاه خودروی تیبا برخورد کرده و همه سرنشینان خودروها قبل از رسیدن نیروها به محل توسط شهروندان از داخل خودرو خارج شده و دو بانوی 35 ساله و یک مرد 30 ساله به شدت مصدوم شده بودند.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق هردو خودرو و کشیدن دو رشته لوله ی آبدهی برای احتیاط در محل، پس از حضور عوامل اورژانس، مصدومین حادثه را به سرعت برای ادامه مداوا و انتقال به مراکز پزشکی، تحویل امدادگران اورژانس دادند.
گفتنی است؛ پس از حاضر شدن عوامل راهور منطقه و جابجایی خودروها، آتش نشانان با شستشوی محل حادثه و ایمن سازی آن، با تحویل محل به عوامل راهور و نیروی انتظامی به ماموریت خود پایان داد.م4
عکس: فرهاد عبداله
1398/8/18 10:53:0
تعداد مشاهده:  197
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد