11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printبرخورد شدید سه دستگاه خودرو جاده خاوران را مسدود کرد
image
برخورد شدید سه دستگاه خودروی سبک و نیمه سنگین با یکدیگر،آتش نشانان را به جاده ی خاوران کشاند.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، رانندگان عبوری شاهد ماجرا با مشاهده صحنه ی تصادف خودروها با یکدیگر در تماس با سامانه 125 این حادثه را اطلاع رسانی کردند و ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۳:۲۵ ظهر روز گذشته زنگ ایستگاه ۷۸ را به صدا درآورد و آتش نشانان برای امدادرسانی عازم جاده ی خاوران به سمت شرق، قبل از سه راه سیمان اعزام شدند.
سید مرتضی حسینی فرمانده ی آتش نشانان در این باره گفت: با توجه به ترافیک شدید قبل از محل حادثه ، نیروهای عملیات با به همراه بردن چند دستگاه خاموش کننده، به صورت پیاده به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: برخورد شدید یک دستگاه وانت پیکان، سواری پراید و کامیونت منجر به وارد شدن خسارت شدید به خودروها شده بود و خوشبختانه سرنشینان هرسه خودرو قبل از رسیدن نیروهای عملیات موفق به خروج از وسایل نقلیه ی خود بدون مصدومیت شده بودند.
حسینی تصریح کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و جلوگیری از نشت بنزین خودروها با کمک عوامل راهور به باز کردن مسیر تردد خودروهای عبوری پرداختند.
وی بیان کرد: پس از حضور عوامل جرثقیل و جابجایی خودروها به حاشیه ی امن جاده و شستشوی محل حادثه برای ایمن سازی جاده و تحویل به عوامل انتظامی و راهور، آتش نشانان به عملیات خود پایان دادند.م۸
عکس: مهدی دانه چین
1398/8/18 12:42:0
تعداد مشاهده:  234
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد