12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
آتش به جان انبار و فروشگاه کفش افتاد

printآتش به جان انبار و فروشگاه کفش افتاد
image
با تلاش آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی، آتش سوزی انبار و فروشگاه کفش در خیابان ولیعصر مهار و خاموش شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، ساعت 16:44 روز گذشته در پی تماس شهروندان و کسبه یک پاساژ تجاری با سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه های 67، 91 و خودروی حامل دستگاه های تنفسی را به خیابان ولیعصر اواسط خیابان مختاری غربی رهسپار کرد.
محمدرضا عیسی پور، افسر آماده منطقه 5 عملیات آتش نشانی تهران، در این باره ابزار داشت: با رسیدن نیرو های عملیات به محل حادثه مشاهده شد، یک فروشگاه کفش 15 متری که دارای انباری نگهداری کفش و چرم بود به طور کاملا شعله ور شده و و شعله های آتش به سرعت در حال گسترش و سرایت به فروشگاه های دیگر پاساژ به مساحت 200 متر مربع بود.
وی افزود: آتش نشانان به سرعت با قطع برق چندین مغازه که در معرض خطر آتش سوزی بودند با تجهیز خود به دستگاه های تنفسی، به سرعت به وسیله لوله های آبرسان و خاموش کننده های دستی، با استفاده از دو نردبان دستی قبل از اینکه شعله های آتش به فروشگاه و انبارهای مجاور سرایت کند آتش سوزی را مهار و کاملا خاموش کردند.
عیسی پور خاطرنشان کرد: پس از خاموش شدن کامل آتش سوزی و تخلیه دود متصاعد شده از کانون آتش در فضای پاساژ، نیروهای عملیات با ارائه تذکرات ایمنی به مالکین و همسایگان به مامویت خود پایان دادند.
گفتنی است: خوشبختانه این حادثه مصدومیت جانی در بر نداشت و علت اصلی بروز آتش سوزی از سوی کارشناسان منطقه 5 عملیات در دست بررسی است.م5
عکس: مسلم مویدی
1398/9/11 11:22:0
تعداد مشاهده:  144
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد