12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
سرعت زیاد حادثه آفرید

printسرعت زیاد حادثه آفرید
image
بی توجهی به اصول صحیح رانندگی و رعایت نکردن سرعت مجاز، انحراف خودروی سواری از مسیر اصلی و برخورد آن را با موانع بزرگراه امام علی را در پی داشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی بروز حادثه رانندگی و تماس شهروندان با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 23:32 شب گذشته آتش نشانان ایستگاه ۲۱ و تیم نجات ۲ را عازم بزرگراه آزادگان به سمت غرب، حد فاصل بزرگراه امام علی(ع) ورودی شهرک کیانشهر کرد.
مجید گل و بلبل فرمانده ی آتش نشانان حاضر در محل حادثه در این باره اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری پرشیا که در مسیر تندروی بزرگراه درحال حرکت بود به دلیل نامعلوم پس از انحراف از مسیر اصلی، وارد جدول حاشیه ی بزرگراه شده بود و پس از برخورد شدید با تیر چراغ روشنایی از حرکت متوقف و هر سه سرنشین آن شامل یک مرد ۳۵ ساله و دو بانوی ۲۵ و ۱۸ ساله ی دچار مصدومیت و محبوسی در خودروی سواری شده بودند.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله همزمان با چیدن تجهیزات ترافیکی هشدار دهنده در بزرگراه و کشیدن یک رشته لوله ی پشتیبان آبدهی دست به کار شدند و با استفاده از وسایل هیدرولیکی به برش و فضاسازی اتاق خودرو برای بیرون آوردن مصدومین مشغول شدند.
گل و بلبل تصریح کرد: نیروهای عملیات با رعایت موارد ایمنی مصدومین را از خودرو خارج کرده و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل تیم پزشکی حاضر در محل حادثه دادند.
وی گفت: آتش نشانان پس از جلوگیری از نشت سوخت خودروی در هم پیچیده، ایمن سازی محل حادثه و تحویل به عوامل راهور و انتظامی حاضربه ماموریت خود پایان دادند.م۸
عکس: سبحان حسن پور
1398/9/11 11:49:0
تعداد مشاهده:  204
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد