12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
برخورد شبانگاهی چهار دستگاه خودرو

printبرخورد شبانگاهی چهار دستگاه خودرو
image
برخورد چهار دستگاه خودرو سواری در بزرگراه نیایش آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
به گزارش پایگاه خبری 125، شب گذشته در پی اطلاع رسانی تعدادی از شهروندان مبنی بر برخورد چهار دستگاه خودرو سواری با یکدیگر، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، ساعت 20:23 شب گذشته بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 58 را به همراه گروه نجات 3 به شرق به غرب بزرگراه آیت اله هاشمی رفسنجانی، خروجی خیابان پاکنژاد اعزام کرد.
محسن صدفی فرمانده آتش نشانان در این باره اظهار داشت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که چهار دستگاه خودرو سواری با یکدیگر برخورد کرده و هر دو خودرو دچار نشت شدید بنزین شده و یک دستگاه خودرو سواری پراید نیز به حالت نیمه واژگون متوقف شده بود.
وی در ادامه افزود: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول با رعایت کلیه نکات ایمنی نشت بنزین هر دو دستگاه خودرو سواری را رفع کردند و همزمان گروه دوم نیز با ایمن سازی محل حادثه، خودرو نیمه واژگون را به حالت اولیه در آورده و از تصادفات احتمالی جلوگیری کردند.
صدفی تصریح کرد: با توجه به نشت بنزین و جاری شدن ضد یخ از خودروها در سطح بزرگراه، مسیر کاملا لغزنده شده بود که آتش نشانان با پاشیدن خاک در سطح بزرگراه از لیز خودرن خودروها و موتورسیکلت های عبوری جلوگیری نمودند.
این فرمانده آتش نشانی در ادامه ابراز داشت: آتش نشانان پس از تحویل خودرو به پلیس راهور، به ماموریت خود پایان دادند.م2
عکس: منطقه دو عملیات
1398/9/11 15:16:0
تعداد مشاهده:  201
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد